یکی دیگر از ملزومات چاپ سابلیمیشن دستگاه چاپ (سابلیمیشن) است که در واقع یک اتوی بزرگی است که با حرارت دادن به کاغذی که عکس روی آن چاپ شده، سبب انتقال جوهر به روی جسم ( تیشرت و لیوان و … ) می شود.

انواع و اقسام مختلفی از دستگاه چاپ سابلیمیشن در بازار وجود دارد. که براساس سایز و اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک و یا دستی بودن و همچنین براساس دارا بودن قابلیت های بیشتر، دارای قیمت های مختلفی هستند.اینجا هم همه چیز بستگی به گستره ی فعالیت شماست. هر چقدر کار شما گسترده تر باشد دستگاه های سابلیمیشن مورد نیاز شما هم بیشتر و گرانتر خواهد بود.

امروزه دستگاه های سابلیمیشن مختلفی در ابعاد و با کارکردهای مختلفی ساخته شده است که هر کدام را می توانید با توجه به نوع فعالیت و همچنین سرمایه خود تهیه کنید.

در ادامه نمونه هایی از  دستگاه های سابلیمیشن سایز کوچک ( مناسب برای دفاتر و کارگاه کوچک) را می بینید که هرکدام دارای یکسری مزیت و محدودیت می باشند.

دستگاه های چندکاره ی پرسی:

در این نوع دستگاه ها یک پرس حرارتی تخت برای چاپ روی تیشرت و همچنین سایر سطوح تخت وجود دارد و این بخش اصلی دستگاه است. حال یکسری بخش های اضافی هم وجود دارند که در صورت نیاز می توانید آنها را تهیه کنید.

به این بخش های اضافی در اصطلاح کلمپ می گویند. این کلمپها شامل کلمپ کلاه، لیوان و بشقاب می باشند. براساس اینکه چند بخش اضافی همراه با پرس تخت باشد، دستگاه ها چهارکاره و شش کاره و هشت کاره نامیده می شود.

دستگاه های حرارتی لیوان:

دستگاه های حرارتی لیوان فقط توانایی چاپ روی لیوان را دارند و انواع مختلف آن براساس تعداد لیوانهایی است که می تواند بصورت همزمان چاپ کند.

دستگاه سابلیمیشن سه بعدی (مینی):

این دستگاه ها علاوه بر توانایی چاپ بر روی اجسام تخت روی اجسام غیر تخت هم توانایی خوبی دارند. قابلیتی که در دستگاه های پرسی وجود ندارد. از این دستگاه بیشتر برای چاپ قاب موبایل و لیوان و کاشی و سنگ استفاده می شود. این دستگاه کمی ظریف است و برای چاپ های زیاد مناسب نیست.

دستگاه سابلمیشن سه بعدی:

این دستگاه توانایی چاپ همزمان ۱۲ لیوان را دارد. از این دستگاه با توجه به ابعاد بزرگترش نسبت به دستگاه مینی برای چاپ روی انواع اجسام از جمله تیشرت و قاب موبایل و لیوان و … استفاده می شود.